Bir lists.gajim.org Mesaj Listesi Oluştur
İlgili bilgileri aşağıdaki forma girerek yeni bir mesaj listesi oluşturabilirsiniz. Mesaj listesinin ismi, bu listeye mesaj göndermek için asıl adres olarak kullanılacağından küçük harfle yazılmalıdır. Liste oluşturulduktan sonra bunu tekrar değiştirme imkanınız olmayacaktır.

Ayrıca başlangıçta liste sahibi olacak kişinin e-posta adresini de girmeniz gerekir. Liste oluşturulduğunda liste sahibine başlangıç şifresini de içeren bir bildirim gönderilecektir. Liste sahibi bundan sonra şifreyi değiştirebilecek ve ek liste sahipleri ekleyip çıkarabilecektir.

Eğer Mailman'in başlangıç liste yönetim şifresini otomatik olarak oluşturmasını isterseniz, Aşağıda otomatik oluştur alanında 'Evet'e tıklayın ve başlangıç şifre alanlarını boş bırakın.

Yeni mesaj listeleri oluşturmak için uygun yetkiye sahip olmalısınız. Her site bir liste oluşturucu şifresine sahiptir, bu şifreyi en alttaki alana girebilirsiniz. Kimlik doğrulaması için site yönetici şifresi de kullanılabilir.

Liste Kimliği:
Liste ismi:
Başlangıç liste sahibi adresi:
Başlangıç liste şifresi otomatik oluşturulsun mu?
Başlangıç liste şifresi:
Başlangıç şifresini onaylayın:
Liste Özellikleri
Yeni üyeler bu listeye mesaj göndermelerine izin verilmeden önce karantinaya alınsın mı? Varsayılan olarak yeni üyelerin mesajlarının moderatör onayı gerektirmesi için Evet seçin.
Desteklenen diller listesi.

Eğer en az bir başlangıç dili seçmezseniz liste, sunucu varsayılanı olan Türkçe dilini kullanacaktır

Liste sahibine "liste oluşturuldu" e-postası gönderilsin mi?

Liste oluşturucu (doğrulama) şifresi:

Şuraya geri dön: genel liste tanıtım sayfası
Şuraya geri dön: yönetimsel liste tanıtım sayfası
Delivered by Mailman
version 2.1.29
Python ile Güçlendirilmiş GNU's Not Unix Debian Powered